W naszym asortymencie znajdą Państwo bramy garażowe uchylne oraz segmentowe wysokiej jakości takich producentów jak Wiśniowski i Hormann.

 

BRAMY SEGMENTOWE

 

Bramy firmy WIŚNIOWSKI to innowacyjne rozwiązania, które gwarantują maksymalne wykorzystanie powierzchni zarówno w środku garażu jak i przed nim, a wielkość i kształt otworu garażu nie grają istotnej roli. Łączą w sobie zarówno nowoczesne rozwiązania technologiczne, modny, nowoczesny lub klasyczny design i bezpieczeństwo. To automatyczne rozwiązania zapewniające komfort użytkowania przez długie lata.
Firma Wiśniowski do swoich bram wykorzystuje innowacyjne systemy technologiczne, które tworzą nowoczesną i bezpieczną bramę garażową oraz współgrają z częściami konstrukcji, takimi jak stałe osłony prowadnic, ruchome osłony rolek, zintegrowana osłona wału sprężyn, boczne osłony wału i sprężyn oraz elastyczne, wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli.
Jednym z takich innowacji firmy WIŚNIOWSKI jest Panel INNOVO 60 mm, który pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Specjalne rozwiązania takie jak system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie elementów i wytrzymałość całej konstrukcji.
W zależności od modelu mają Państwo możliwość wyboru bramy segmentowej o różnym designie, parametrach termoizolacji oraz sposobach otwierania. Niezależnie od tych czynników wszystkie bramy segmentowe firmy Wiśniowski dają Państwu gwarancję bezpiecznego i długoletniego używania.
Dodatkowym atutem bram firmy Wiśniowski jest możliwość zastosowania bram ze specjalnie zaprojektowanymi ościeżnicami dostosowanymi do montażu w otworach bez nadproża czy przestrzeni bocznych lub z nieregularną powierzchnią ścian. Konstrukcja ta posiada system maskownic wykonywanych w kolorze płaszcza bramy, które zagwarantują estetyczny wygląd całości, bez konieczności obróbki tynkarskiej. Ten system bramy Wiśniowski rozwiązuje wiele problemów powstających w przypadku wymiany bramy garażowej, gdy wcześniej była brama o innych wymaganiach zabudowy, np. brama uchylna lub skrzydłowa.

 

Loading Images

 

BRAMY ROLETOWE

To również idealne rozwiązania firmy WIŚNIOWSKI, która wszystkie modele wyposaża standardowo w napęd, a kurtyna bramy nawija się na wał umieszczony w skrzynce, co oszczędza przestrzeń pod sufitem. Kurtyna bramy wykonana jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową, w dolnym, skrajnym profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłoża, co gwarantuje doskonałą izolację. Brama porusza się wzdłuż aluminiowych, pionowych prowadnic zamontowanych wzdłuż bocznych krawędzi otworu. Siłownik rurowy zamontowany jest w wale nawojowym schowanym w skrzynce.
Zapewniamy szerowki wachlarz kolorystyki do wyboru.
Istnieje możliwość zamówienia bramy z przeszkleniami.

BRAMY UCHYLNE

Oferujemy Państwu bramy uchylne Hormann, które łączą w sobie wysoką jakość, trwałość i przede wszystkim bezpieczeństwo obsługi. Znajdą Państwu u nas ramy uchylne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami, czy też z litego drewna lub do indywidualnej aranżacji.
Z pewnością i Państwo znajdą wśród bogatej oferty wzorów wymarzoną bramę do swojego garażu.

Precyzyjna produkcja uchylnych bram garażowych HORMANN odbywa się w Niemczech zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001 a produkty wytwarzane w tym systemie spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy PN-EN 13241-1. Dzięki temu mają Państwo gwarancję nie tylko wysokiej, zachodnioeuropejskiej jakości, ale przede wszystkim bezpieczeństwa produktów marki HORMANN oraz innowacyjności zastosowanych technologii. Rozwiązana firmy Hormann były wielokrotnie nagradzane.