OGRODZENIA WIŚNIOWSKI

Kompleksowe systemy ogrodzeń, to bramy, furtki, segmenty, słupki i wszelkie akcesoria, montażowe dzięki którym oferujemy Państwu spójny wygląd całego ogrodzenia posesji.
Montaż takiego systemu nie jest skomplikowany, a Państwo mają pewność, że wszystkie elementy są ze sobą zintegrowane.
Mają Państwo szeroki wachlarz możliwości wyboru ogrodzenia dostosowanego do charakteru, wielkości i nachylenia terenu na posesji, dostępności do mediów itp., a także różnorodności sposobu montażu, rodzaju bram wjazdowych i furtek.
Rozwiązania firmy Wiśniowski umożliwiają montowanie segmentów, słupków oraz furtek i bram ze stali bezpośrednio w podłoże, na podmurówce lub do murowanych murków.

Loading Images

 

 

Proponowane przez nas rozwiązania to wysokiej jakości elementy antywłamaniowe gwarantujące bezpieczeństwo i komfort Państwa i bliskich, oraz długoletnia odporność na warunki atmosferyczne.

Nasi pracownicy chętnie doradzą oraz pomogą dopasować odpowiedni system ogrodzeniowy do indywidualnych warunków Państwa nieruchomości.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem systemów ogrodzeń firmy Wiśniowski.

Top DOM. Wszystko byś był u siebie.

GWARANCJE

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Firma Wiśniowski wszystkie produkowane elementy poddaje najnowszym i sprawdzonym metodom ochrony antykorozyjnej poprzez cynkowanie oraz malowanie proszkowe. Specjalna powłoka cynkowa uzyskiwana jest poprzez zanurzenie czystej chemicznie chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, która chroni wszystkie elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Poprzez cynkowanie, które jest niezwykle ekonomiczne zarówno przy produkcji jak i eksploatacji, elementy ogrodzeń firmy Wiśniowski nie wymagają specjalistycznej konserwacji powierzchni przez długi okres użytkowania. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się zakupem kosztownych środków do zabezpieczania konstrukcji ogrodzeń. Równie łatwy co użytkowanie jest recykling stali ocynkowanej, która dzięki temu nie obciąża środowiska naturalnego.

 

PODWÓJNY SYSTEM DUPLEX

Ogrodzenia Wiśniowski są niezwykle trwałe dzięki innowacyjnemu zastosowaniu powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie Duplex. Dzięki temu wydłużony został bardzo czas użytkowania systemów ogrodzeniowych. Pomimo różnych warunków atmosferycznych mają Państwo pewność, że ogrodzenie będzie wyglądać tak jak po zakupie. Umożliwiamy wybór powłoki ochronnej z gamy
kolorów RAL.

SPRAWDZENIE W KAŻDYCH WARUNKACH

Ocynkowane elementy systemu Wiśniowski zgodne są z europejską normą PN-EN ISO 1461, która daje gwarancję jakości. Zarówno wysokie jak i niskie temperatury, promieniowanie UV, nie mają wpływu na stan techniczny elementów ogrodzeniowych.

 

ZNAK Conformité Européenne umieszczony na elementach systemów ogrodzeniowych WIŚNIOWSKI jest deklaracją producenta, że oznakowany wyrób spełnia wszelkie wymagania dyrektyw Unii Europejskiej (UE)i jego użytkowanie przez Państwa jest całkowicie bezpieczne.